Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Anonse Erotyczne Kobiet

Anonse erotyczne – jaśniejsza strona seks biznesu czy sposób na znalezienie partnera?

Wpisując w wyszukiwarkę hasło anonse erotyczne, wyświetla się kilkadziesiąt stron z seks ogłoszeniami, są to zarówno serwisy lokalne, jak i ogólnokrajowe, zróżnicowane pod wieloma względami, ogłaszają się w zasadzie wszyscy, zarówno osoby oferujące płatny seks, jak i ci, którzy szukają partnera, albo partnerów by w miły sposób spędzić czas. Stereotypem jest myślenie, że anonse towarzyskie piszą tylko osoby trudniące się najstarszym zawodem świata, ponieważ wbrew pozorom, w gąszczu takich ogłoszeń towarzyskich można nawet znaleźć partnera na całe życie.

Kto korzysta z anonsów erotycznych?

Stereotypowo myślimy, że z anonsów erotycznych korzystają tylko ludzie, którzy nie umieją znaleźć sobie partnera w tradycyjny sposób, lub tacy, których preferencje seksualne są mocno zaburzone. Jednak takie postrzeganie autorów anonsów towarzyskich jest błędne, dzisiaj w dobie Internetu, kiedy ludzie coraz rzadziej decydują się na związki, a sam seks staje się coraz mniejszym tabu, z ogłoszeń towarzyskich korzysta bardzo wiele osób. Wśród nich znajdziemy zarówno singli, którzy szukają partnerów do seksu, jak i nie mają ochoty angażować się w stałe związki, osoby będące w związkach, które szukają odskoczni od rzeczywistości oraz pary, które nie przekonuje monogamia i szukają nowych wrażeń. Nie ma jednej określonej grupy, która korzysta z ogłoszeń towarzyskich, przekrój ludzi szukających wrażeń jest tak duży, jak ilość i rodzaj tego typu anonsów. Niektórzy poprzez ogłoszenia znajdują stałych partnerów do seksu, inni z ich pomocą umawiają się na jednorazowe seks randki, jeszcze inni w ten sposób, dyskretnie korzystają z usług prostytutek, zarówno męskich, jak i damskich.

Czy ludzie, którzy przez Internet umawiają się na seks, widzą w tym coś złego? Na ogół nie, seks jest coraz mniejszym tabu, jest on wszechobecny w mediach i sieci, dlatego dużo łatwiej decydujemy się na niezobowiązujące seks spotkania, bez wchodzenia w relacje z osobą z którą, lądujemy w łóżku. Związki wymagają czasu i zaangażowania, a ograniczeni pracą, robieniem kariery i często bogatym życiem towarzyskim nie mamy ani chęci, ani też czasu na budowanie relacji. Znacznie szybciej i wygodniej jest znaleźć kogoś, kto również liczy tylko na seks, ma podobne preferencje seksualne i przyjemnie z nim spędzać czas, w niektórych przypadkach takie spotkania zmieniają się w głębsze relacje, znane są nawet przypadki, że seks randki zmieniły się w stały i dobry związek.

Dużą grupą osób, które szukają szczęścia przez ogłoszenia towarzyskie, są osoby sponsorujące i sponsorowane. Ten stosunkowo nowy rodzaj prostytucji wręcz bazuje na ogłoszeniach w sieci. Przez anonse erotyczne można znaleźć zarówno kobietę, jak i mężczyznę, którzy będą chętni uprawiać seks w zamian za prezenty, ubrania, gadżety czy kosmetyki oraz osobę, która ma ochotę wydać pieniądze na seks partnera.

Kto się ogłasza przez anonse towarzyskie?


Tutaj długo by wymieniać, ponieważ przekrój ogłaszających jest taki sam, jak tych, którzy z ogłoszeń korzystają. Jednak wszystkie ogłoszenia erotyczne możemy podzielić na dwie zasadnicze grupy. Jedna to ogłoszenia osób oferujących płatny seks, niezależnie czy wynagrodzeniem są pieniądze, czy prezenty, jak w przypadku sponsoringu, a druga grupa to osoby, które nie oczekują za seks wynagrodzenia, po prostu chcą się zabawić.

W przypadku ogłoszeń erotycznych oferujących płatny seks znajdziemy zarówno ogłoszenia agencji, jak i prostytutek pracujących na własną rękę. Anonse towarzyskie wystawiają lokale oferujące usługi erotyczne, nie tylko agencje, ale też kluby Go-Go, czy rozmaite salony masażu erotycznego. Zastanawiacie się dlaczego? Przecież większość osób wie, gdzie takie miejsca się znajdują i mogą tam po prostu iść? To dodatkowa reklama mająca ściągnąć jeszcze więcej klientów, do takich miejsc, a w wielu serwisach można dodawać darmowe ogłoszenia erotyczne, zatem taka reklama nic nie kosztuje.

Anonse towarzyskie kobiet i mężczyzn trudniących się prostytucją ułatwiają wybór potencjalnym klientom, ponieważ mogą tam oni dowiedzieć się w zasadzie wszystkiego, co może ich interesować. Jaki jest zakres usług prostytutki oraz dokładny cennik, co zdecydowanie upraszcza decyzję o skorzystaniu z płatnych seks usług, ponieważ wtedy wiadomo, na co się przygotować i czego spodziewać. W sieci znajdziemy darmowe anonse erotyczne prostytutek różnej klasy, zarówno tych droższych, jak i tańszych, jednak nie znajdziemy tam ogłoszeń tzw. tirówek, czyli dziewczyn, które stoją niemal najniżej w hierarchii seks biznesu.

Zupełnie inną grupą osób są ludzie, którzy przez seks nie szukają zarobku, ale rozrywki. O ile niektórym może się wydać co najmniej dziwne i zarazem ryzykowne umawianie się z zupełnie obcymi osobami na seks, każde kolejne pokolenie, tego typu sytuacje coraz mniej dziwią. Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia, przez który komunikacja jest znacznie prostsza i łatwiejsza niż klasyczne spotkanie twarzą w twarz. Znajdziemy ogłoszenia erotyczne osób w zasadzie w każdym wieku, kobiet i mężczyzn, którzy szukają partnerów stałych i na tzw. jeden raz. Internet jest najszybszą drogą dla znalezienia osób o takich samych preferencjach seksualnych, niezależnie od tego, czy lubimy klasyczny seks, czy też praktyki w klimatach BDSM, co jest dużym ułatwieniem na znalezienie idealnego dla siebie partnera dla osób o różnych nietypowych upodobaniach.

Wbrew pozorom anonse towarzyskie nie są zamieszczane w sieci tylko przez singli szukających seksu, ale również przez znudzonych związkiem i często niedającym już takiej samej satysfakcji po kilku latach pożycia seksem ludzi będących w związkach, również małżeńskich. Dlaczego? To proste, w sieci większość z nas czuje się anonimowo, umówienie się z nieznajomym na seks i jednorazowe spotkanie na drugim końcu miasta gwarantują fajną przygodę w zasadzie przy minimalnym ryzyku, że ktoś nas nakryje i zostaniemy naznaczeni piętnem zdrady.