Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Savoir Vivre Spotkania Erotycznego

Savoir vivre spotkania erotycznego, czyli co wolno, a czego nie?


Umawiając się z kimś na seks, musisz wiedzieć, że takie spotkania, też mają swój savoir vive, zatem, zamiast iść na żywioł, warto zastanowić się co robić i mówić, a czego zupełnie unikać. Czasem jedno nieodpowiednie słowo lub gest może popsuć cały nastrój, a nawet doprowadzić do tego, że ta druga osoba ucieknie, jak oparzona. Co robić, a czego nie?

Przez spotkanie erotyczne rozumiemy spotkanie, kiedy dwie, lub więcej osób spotykają się, by uprawiać seks. Dzisiaj w czasach, kiedy do łóżka chodzimy z osobami, o których w zasadzie nic nie wiemy, ponieważ poznajemy je np. przez anonse erotyczne, coraz częściej zastanawiamy się, co wolno, a czego nie. Może się wydawać, że skoro decydujemy się na seks z nieznaną nam osobą, to musimy się liczyć, że może się stać wszystko, nic bardziej mylnego, nawet jeżeli uprawiasz seks z kimś, kogo dopiero poznałaś, nie znaczy to, że wszystko wam wolno.

Wyznacz granicę


Trudno wyznaczyć granice odpowiednich zachowań, czy poruszanych tematów, ponieważ te u różnych osób mogą być różne. Warto jednak ustalić je, zanim do czegokolwiek dojdzie, by uniknąć rozczarowań. Obecnie coraz częściej szukamy osób do seksu przez ogłoszenia erotyczne, często już w samych anonsach są umieszczane informacje o ewentualnych preferencjach seksualnych, co znacznie ułatwia sprawę.

Najpierw kilka słów o sobie


Podczas spotkania erotycznego zacznijcie od rozmowy, zamieńcie ze sobą kilka zdań i podzielcie się z drugą osobą swoimi preferencjami. Najlepiej od razu zaznaczyć co lubicie, a co zupełnie nie wchodzi w grę, by potem uniknąć niewygodnych sytuacji i przykrych wspomnień. Taka wymiana informacji między wami pomoże wam też pokonać stres i sprawi, że będziecie się ze sobą lepiej czuć.

O co nie powinniśmy my pytać?

Seks to śliski temat i nawet rozmawiając o ekscesach, z kimś, z kim będziemy uprawiać seks, można go urazić, zatem o co pytać nie warto? Podczas spotkania erotycznego odpuść sobie dociekanie, ilu partnerów lub partnerek miała to druga osoba, to bez sensu, jeżeli będzie chciała powiedzieć, zapewne zrobi to sama. Często krępujące bywa też pytanie o seks oralny i analny, które warto odłożyć na później, kiedy staż waszych spotkań będzie dłuższy. Warto też przemilczeć swoje wpadki na tym obszarze, jak wiadomo, zdarzają się one każdemu, a wypowiedziane w nieodpowiednim momencie i sytuacji, mogą obrócić się przeciwko nam.

Pamiętaj o higienie

Kiedy umówiłeś się z kimś na seks, pamiętaj o tym, aby zadbać o higienę, prysznic, przypiłowanie paznokci, umyte zęby to podstawa. Jeżeli masz zamiar iść z kimś do łóżka, musisz być czysty, ponieważ niemiły zapach, zwłaszcza w okolicach intymnych może zaowocować tym, że na jednym spotkaniu mogą się wasze seks randki skończyć. Warto pamiętać też o depilacji, jednak to jest już kwestia gustu i upodobań, a nie higieny.


Zabezpiecz sięJakie są konsekwencje seksu, wie każdy. Można nie tylko zajść w nieplanowaną ciążę, ale i zarazić się różnymi chorobami przenoszonymi drogą płciową, aby oszczędzić sobie tego rodzaju ekscesów, zawsze noś przy sobie prezerwatywę, a najlepiej kilka, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną.


Kto płaci?


Kiedy spotykacie się w twoim lub tej drugiej osoby mieszkaniu, to osoba przyjmująca gościa powinna zadać o oprawę spotkania erotycznego, czyli zapewnić jakąś przekąskę i coś do picia, oraz kąpiel tuż po. W przypadku, kiedy tylko jedna osoba dysponuje mieszkaniem, gdzie możecie się spotykać, ta druga może się zobowiązać na zadbanie o inne szczegóły spotkania, takie jak powiedzmy kolacja, czy olejki do masażu. Sprawa nieco komplikuje się, kiedy spotykacie się na przykład w hotelu, za który trzeba zapłacić. Kto powinien to zrobić? To zależy, jeżeli któraś ze stron zobowiązała się do pokrycia kosztów za hotel, powinna to zrobić, w innym przypadku płacimy po pół.


Pamiątki niemile widziane


Obecnie w dobie Internetu i doskonale wyposażonych telefonów, za pomocą których zrobisz świetne zdjęcia i nakręcisz fajne filmy, wiele osób chce takich właśnie pamiątek ze spotkań erotycznych. Zapomnij o nich. Zdjęcia i filmy, zwłaszcza podczas seksu są zupełnie zakazane, chyba że druga połowa wyrazi na nie zgodę. Jeżeli jednak nie, zapomnij o zbieraniu takich pamiątek, ponieważ nawet jak przecież będą tylko trzymane w telefonie, zawsze istnieje ryzyko, że wpadnie on w niepowołane ręce i ktoś nieodpowiedni będzie miał do nich dostęp. Sytuacja wygląda inaczej, jeżeli już nawet w anonsie erotycznym ktoś zaznaczy, że interesują go seks filmiki lub zdjęcia.


Świntuszyć czy nie?


Często wydaje się, że jeżeli ktoś nie ma oporów, by umawiać się tylko na seks, jest lubieżną i wyuzdaną osobą, która lubi używać niegrzecznych słówek. Nic bardziej mylnego, świntuszyć trzeba lubić, a czyjeś „zerżnę cię” lub „zerżnij mnie” może zostać źle odebrane.

Jak widać, aby spotkanie erotyczne, nawet to, do którego dochodzi za pomocą ogłoszeń erotycznych, było miłe dla obydwojga, wystarczy trzymać się kilku zasad i po prostu zawsze zastanowić się, czy nasze pytania lub gesty nie zniechęcą tej drugiej osoby i nie popsują całego nastroju.