Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Rodzaje Masażu Erotycznego

Masaż erotyczny nie jedno ma imię


Co przychodzi wam na myśl, kiedy słyszycie o masażu erotycznym? Założę się, że skojarzeń i wyobrażeń jest wiele i to różnych, większość ludzi masaż erotyczny kojarzy z usługami prostytutek, niektórzy twierdzą, że niekoniecznie musi być związany z jakimikolwiek czynnościami erotycznymi, a gdzie leży prawda? Jeżeli interesuje was, co kryje się pod obszernym pojęciem masaży erotycznych, zapraszamy do poniższego tekstu, który zabierze was w podróż po salonach masażu erotycznego, przez dochodzących do klientów masażystów, aż po usługi świadczone w agencjach przez panie lekkich obyczajów.

Miejsc, które oferują masaże erotyczne, jest jak grzybów po deszczu, miliony stron, wyświetlających się pod hasłem masażu erotycznego, zabiera nas do salonów świadczących takie usługi, daje namiary na prywatnych masażystów i ogłoszenia prostytutek, męskich i damskich. Po odwiedzeniu kilkunastu, a nawet kilku z nich orientujemy się, że różni ludzie przez masaż erotyczny, rozumieją zupełnie inny zakres usług, czy któreś z nich można nazwać prostytucją? Też ciekawi was to tak jak mnie?

Masaż erotyczny – czyli w zasadzie co?


Pod terminem tym kryje się kilka rodzajów masażu, które można podzielić na różne kategorie, w zależności od klienta, są masaże dla pań i panów, a większość masażystów w ogłoszeniach określa, kogo masuje. Masaże mogą być indywidualne albo grupowe, przy czym przez grupę na ogół rozumie się parę. Masażyści rozróżniają też masaże ze względu na zasięg, czyli masaże całego ciała albo tylko okolic intymnych. Masować można nie tylko dłońmi, ale i wibratorem, piersiami, całym ciałem, a nawet ustami. Jednak czy taki masaż hiszpański, czy francuski, to nie jest prostytucja pod ładnie brzmiącym szyldem masażu? Nawet mi ciężko powiedzieć wyraźnie nie.

Masaż erotyczny całego ciała razem z okolicami intymnymi – może zażyczyć sobie zarówno kobieta, jak i mężczyzna, jest oferowany przez bardzo wiele salonów masażu, nawet w tych, gdzie większość oferty stanowią klasyczne masaże i lecznicze. U pań i panów masaż taki wygląda podobnie, wykonuje się go przy użyciu olejków, najpierw osoba masująca rozgrzewa i rozmasowuje całe ciało klienta, stopniowo kierując się coraz częściej w okolice lędźwi, czasem masowany jest tylko odcinek między odbytem i penisem oraz moszna a czasem również penis, w zależności co oferuje konkretny masażysta, lub masażystka. Panie w zasadzie zawsze mają masowaną łechtaczkę, wargi sromowe i pochwę, bo w zasadzie co to byłyby za masaż erotyczny kobiety, bez zajrzenia do środka. Wbrew pozorom z masaży erotycznych korzystają równie często kobiety, jak i mężczyźni i obydwie grupy traktują orgazm, jako naturalny element takiego masażu.

Masaż erotyczny okolic intymnych – wygląda podobnie do tego, który opisałam powyżej, z tym że tutaj masażysta niemal od razu przechodzi do sedna. W przypadku pań masaż obejmuje piersi i cały srom.

Masaż nuru – czyli masaż ciała o ciało, przy użyciu dającego duży poślizg specjalnego żelu do masażu z alg morskich. Klient, który decyduje się na taki masaż, przychodzi do pokoju, z łóżkiem obleczonym lateksowym prześcieradłem, gdzie masażystka przygotowuje żel do masażu nuru. Do masażu tego można zostać w majtkach, ale najwygodniej jest nago, co też praktykują wszyscy klienci. Masażystka nuru nakłada żel na klienta i siebie, to klient może często nałożyć żel na masażystkę, po czym osoba masująca zaczyna masować klienta, ocierając się o niego całym ciałem. W przypadku panów, w większości przypadków prędzej czy później kończy się to orgazmem, panie przyznają, że korzystając z masażu nuru często kończył się on seksem z masażystą, ale nie zawsze.

Masaż tajski – czyli delikatny i zmysłowy masaż całego ciała, czy kończy się dla panów i pań orgazmem? Masażystki twierdzą, że dla zdecydowanej większości tak. Czy jest to przez nie utożsamiane z prostytucją? Nie, ponieważ masaż to nie stosunek, a często te same masażystki obsługują i kobiety i mężczyzn. Zresztą prostytucją też nie nazywa tych masaży żadna z osób, która korzysta z takich usług.

Masaż prostaty – może być wykonywany za pomocą palców lub specjalnego masażera, wykonują go i kobiety i mężczyźni, czy kończy się orgazmem? Osoby trudniące się masażami prostaty twierdzą, że często się to zdarza, ale jest to raczej efekt uboczny, a nie cel masażu i żadnego masażystę nie dziwi.

Masaż hiszpański - cóż tu ubierać w słowa, jest to masaż męskich stref intymnych, zarówno penisa, jak i jąder za pomocą biustu, jak zatem nie trudno się domyślić, masaże takie oferują kobiety masażystki i są one skierowane do panów, jak się kończą, chyba pisać nie muszę. Pytanie tylko, ile taki masaż trwa, powiedzmy 30 minut i za tyle płaci klient, to co taka masażystka robi przez 20 minut, kiedy pan jest w zasadzie wymasowany, czego dał wyraz, już po kilku minutach, potem ona dalej masuje?

Masaż francuski – częściej można go spotkać raczej w agencjach towarzyskich, niż w salonach masażu, ale i tam gdzieniegdzie znajdzie się w ofercie. Masaż francuski, czyli oralny masaż stref intymnych, mówić prosto mineta lub fellatio, w zależności od tego, kto jest masowany. Osoby, które oferują takie masaże, bardzo często dochodzą do klientów, czasami przyjmują w prywatnych mieszkaniach. O ile może się wydawać, że masaże francuskie są męską domeną, to w rzeczywistości już dzisiaj kobiety korzystają z takich masaży bardzo często i masażyści nie mogą na brak pracy narzekać.

Masaż dla Par – mogą z niego skorzystać i pary heteroseksualne i te homoseksualne, oferta większości salonów jest na tyle bogata, aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów. A masować mogą, zarówno kobiety, mężczyźni, jak i jedni i drudzy, w mieszanych parach. Masaż erotyczny dla par to masaż, który najczęściej ze wszystkich wymienionych kończy się seksem. Jak komentują to masażyści, większość z nich uważa to za normę, ponieważ, jak mówią, emocję podczas takich masaży sięgają zenitu, klienci podczas masażów znajdują się w obliczu takiego podniecenia, że prawie zawsze to oni werbalnie, czy też poza werbalnie proponują masażyście seks. A czy ten jest dodatkowo płatny? W większości przypadków na odpowiedź na to pytanie pada odpowiedź – nie, jednak nie we wszystkich. Masażyści twierdzą, że nie mogliby brać pieniędzy za seks, ponieważ nie wchodzi on w zakres ich obowiązków i uprawiają go wyłącznie dla przyjemności. Kto najczęściej korzysta z masaży erotycznych dla par? Małżeństwa z kilkuletnim lub nawet kilkunastoletnim stażem, szukające ucieczki od sypialnianej rutyny, czasem na masaże erotyczne przychodzą też osoby, które spotykają się od niedawna, szukające mocnych wrażeń lub chcące zasmakować zakazanego owocu, jednak stanowią mniejszość klienteli.

Ile kosztuje masaż erotyczny?


Ceny różnią się od siebie w zależności od masażu, jednak w różnych miastach wyglądają bardzo podobnie. Cena masażu erotycznego waha się od ok. 150 do 250 zł za godzinę, masaż dla par ok. 300 zł, masaż nuru od 120 do 200 za godzinę, masaż tajski od 100 zł za godzinę. Co najciekawsze masaże francuski i hiszpański w wykonaniu masażystek są droższe niż te same czynności, wykonywane przez prostytutki pod mniej subtelnymi nazwami. Masaż hiszpański kosztuje od 80 zł bez względu na czas trwania, średnia cena to 100 za pół godziny, masaż francuski kosztuje przynajmniej 150 zł za pół godziny. Kobiety trudniące się płatnym seksem wymasują penisa klienta za 50 zł, do wyboru ustami, lub za pomocą piersi, jak wybierze. Na to, ile kosztuje masaż, mają też wpływ inne czynniki, na przykład to, czy osoba wykonująca masaż jest ubrana, czy naga.

Kto korzysta z usług osób oferujących masaże erotyczne?

W zasadzie wszyscy, ponieważ przekrój klientów, którzy korzystają z różnego rodzaju masażów erotycznych, jest tak duży, że ciężko nakreślić jedną konkretną grupę. Pod względem wieku prym wiodą osoby między 30-50 rokiem życia, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, wśród jednych i drugich są i osoby będące w związkach oraz single. Świadomi swoich potrzeb, nie widzą problemów w płaceniu za ich zaspokajanie, niezależnie od tego, jaki jest zakres usług ich masażystów.