Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Jaki Gadżet na Spotkanie Erotyczne?

Jaki gadżet na spotkanie erotyczne?Sex gadżety służą temu, aby uatrakcyjnić nasze życie erotyczne, spróbować czegoś nowego, pobudzić ciało w inny sposób. Można używać ich w pojedynkę, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do zabawy we dwoje, również na spotkaniu erotycznym. Zanim jednak zdecydujesz się na gadżety erotyczne podczas seks randki musisz znać kilka zasad, koniecznych do tego, aby każda ze stron doskonale się bawiła.Kiedy i jak zaproponować gadżety erotyczne na seks randkę?Gadżety erotyczne potrafią dać wiele radości, ale też mogą urazić drugą osobę, zatem najlepiej wykorzystywać je wtedy, kiedy znamy kogoś, z kim uprawiamy seks, na tyle, aby przewidzieć, jak może zareagować na taką zabawkę. Możemy powoli wybadać teren, pytając partnera czy partnerkę, na przykład o jej fantazje erotyczne, lub o to, czy kręcą ją przebieranki. Kiedy spotykamy się z kimś co najmniej kilka razy, za każdym razem czujemy się lepiej i swobodniej w towarzystwie tej osoby, przez co łatwiej nam zapytać o ewentualne wykorzystanie seks gadżetu na takim spotkaniu.


Sprawa nieco komplikuje się, kiedy mamy do czynienia z fanami spotkań erotycznych, którzy za każdym razem na seks spotykają się z inną osobą. W takich przypadkach warto od razu zapytać drugą osobę o jej preferencję, czy nie ma nic przeciwko, żebyście użyli wibratora lub kajdanek.Jak używać seks gadżetów podczas spotkań erotycznych?W zależności od tego, co wybierzecie, warto z góry określić zasady, jak taka zabawka erotyczna będzie używana, na co, kto się zgadza, a na co nie. Jeżeli zdecydujecie się na zabawki w klimatach BDSM, takie jak kajdanki, czy knebel, ustalcie znak, który będzie kończył zabawę, tak by nie przekroczyć granic, za które nie chcecie się wybierać.


Jeżeli nie wiecie, jak macie używać seks gadżetów, możecie poprosić drugą osobą, aby zademonstrowała Wam, jak chciałaby zostać obsłużona taką zabawką. Taki pokaz, poza tym, że wiele może nauczyć, z pewnością będzie bardzo podniecający i pobudzi naszą wyobraźnię lepiej, niż nie jeden film pornograficzny.


Seks gadżety idealne na spotkania erotyczne


Poniżej przygotowaliśmy dla Was ranking najczęściej wybranych oraz najgorętszych gadżetów erotycznych, idealnych na seks randki, oto one:


Wibrator – o ile większości z was kojarzy się on z gadżetem o fallicznym kształcie, to zawodowcy wiedzą, że wibrator nie jedno ma imię. Możesz zdecydować się na klasyczny wibrator do penetracji pochwy, podwójny wibrator, do stymulacji pochwy i odbytu, wibrator zewnętrzny do pieszczenia łechtaczki albo tzw. wibrator króliczek, do pieczenia pochwy, który posiada dodatkową końcówkę, która pobudza kobiecą łechtaczkę. Wibratora możecie używać do gry wstępnej lub za jego pomocą sprawić partnerce maksymalną rozkosz. Zabawy wibratorem to ciekawa odmiana od klasycznego seksu i może zapewnić wam zupełnie nowe doznania. Kiedy na spotkania erotyczne umawiają się kobiety, poza wibratorem, warto zaopatrzyć się w specjalny pas, lub gumki, do mocowania wibratora, tak by móc używać go jako strap on. Kiedy decydujecie się na wibrator, pamiętajcie o higienie, a zasady te, są takie same, jak w przypadku seksu. Możecie używać prezerwatywy, konieczny jest lubrykant, zwłaszcza kiedy macie zamiar używać wibratora analnie. Jeżeli korzystacie z jednego wibratora podczas pieszczot pochwy i odbytu, pamiętajcie, że może on wędrować z pochwy do tyłu, ale jeżeli najpierw gadżet zwiedził odbyt i chcesz włożyć go do pochwy, najpierw go umyj! Zawsze! Bakterie przeniesione z odbytu do pochwy mogą być przyczyną infekcji, a tych raczej nie chcemy.


Olejki do masażu – wydają się niewinne, a mogą dostarczyć tylu emocji. Wybór olejków do masażu, jak i samych technik masowania jest dużo, masaż tajski, nuru, typowy erotyczny masaż części intymnych i inne. Olejki do masażu są ciekawą propozycją dla tych, którzy spotykają się z jednym partnerem na seks randki od dłuższego czasu i chcą nieco urozmaicić przebieg tych spotkań. Olejki do masażu nie tylko ułatwiają masaż i nawilżają skórę, ale dzięki różnym zapachom potrafią doskonale rozluźnić i ukoić zarówno ciało, jak i umysł.


Przebrania erotyczne – to gratka dla wszystkich tych, którzy nie lubią się nudzić. Przebrania sprawdzają się nawet podczas pierwszego spotkania erotycznego i mogą w miły sposób zaskoczyć partnera. Różnego rodzaju kostiumy nie tylko eksponują ciało, ale mogą pomóc spełnić też ukryte fantazje, bo o ile wielu kobietom marzy się na przykład seks z policjantem, to nie wiele ma okazję doświadczyć tego w rzeczywistości. By spełnić marzenia, wystarczy czapka, odznaka, kajdanki i każda z Pań może dać się uwieźć władzy. Na rynku znajdziemy przebrania dla kobiet i mężczyzn, ich wybór jest naprawdę duży, a dzięki takim gadżetom możemy odkrywać seks z jednym partnerem na milion sposobów.


Kajdanki i knebel – potrafią dodać pieprzu, ale też przestraszyć, zwłaszcza kiedy pokażemy je komuś, kogo nie znamy długo. Większość ludzi uległość i dominację błędnie kojarzą z bólem i przemocom, jednak zabawy w klimatach BDSM mają tyle odmian, ilu ich amatorów. Jeżeli chcesz zaproponować takie zabawki na spotkaniu erotycznym, najpierw wybadaj teren i przygotuj na to drugą osobę, ponieważ kiedy ni stąd, ni zowąd wyskoczysz z kneblem i czymś do związania, nie jedna osoba może się przestraszyć. Jeżeli jednak już znajdziesz kogoś, kto nie będzie miał oporów przed spenetrowaniem nieznanego lądu i pozwoli się zakneblować lub związać, wyznaczcie zasady waszych zabaw, aby uniknąć potem nieprzyjemnego zderzenia z rzeczywistością.


Masturbator – ten gadżet erotyczny, kierowany do mężczyzn, jeżeli pojawi się na spotkaniu erotycznym, zaskoczy chyba każdego z nich, jednak na pewno w pozytywny sposób. Masturbator, czyli sztuczna pochwa, odbyt, albo usta (tak tak) na pewno będzie ciekawą odmianą od tradycyjnego seksu. Obecnie producenci oferują też gadżety zupełnie nieprzypominające kobiecych części ciała i ich fizjonomii, które dostarczają skrajnie innych bodźców. Możemy zaopatrzyć się na przykład w masturbator imitujący pochwę kosmitki. Taki gadżet ma zupełnie inną strukturę niż kobieca pochwa i stymuluje penisa w inny sposób, jeżeli więc spotykasz się z kimś i chcesz go zaskoczyć, rozważ właśnie ten gadżet.


Korek analny – jak wszystko, co ma związek z odbytem, brzmi groźnie, jednak umiejętnie użyty, potrafi dostarczyć naprawdę dużo przyjemności. Korki analne są używane i przez kobiety i przez mężczyzn, dokładnie w tym samym celu, sprawiać by seks był jeszcze lepszy. Odbyt jest bardzo dobrze unerwiony i podatny na bodźce, a korek analny doskonale go pobudza, dzięki czemu możemy przeżyć niesamowite orgazmy. Korka używamy z lubrykantem i oczywiście na życzenie partnera, nigdy na siłę. Wybór korków i plugów analnych jest duży, różnią się między sobą materiałem, mogą być plastikowe, silikonowe, lateksowe, szklane oraz wielkością. Najmniejsze korki, mają 2-3 centymetry średnicy i są doskonałe dla początkujących, gadżet ten może być dodatkowo wyposażony w wibracje, co z pewnością spodoba się fanom analnych przyjemności. Zanim zaproponujesz użycie korka na spotkaniu erotycznym, spytaj, czy druga osoba miała z nim do czynienia i czy ma ochotę na taki gadżet.