Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Jak powinien wyglądać idealny stosunek?

Jak powinien wyglądać idealny stosunek? 


Przeglądając anonse erotyczne kobiet, nie raz spotykamy się z treściami typu: „dam ci wszystko, czego pragniesz”, lub „dzięki mnie przeżyjesz najlepszy seks w życiu” i inne im podobne.
Czy kobiety oferujące płatne seks usługi wiedzą coś, czego zwykłe kobiety nie wiedzą? Czy to tylko zwyczajne lanie wody w celu złapania jak największej ilości klientów?


O ile większość z nas odpowie, że reklamować tak może się każdy i to wydmuchane formułki, rodem z kiepskiej firmy marketingowej, zastanawiające jest jedno na portalach z ogłoszeniami erotycznymi dziewczyn, gdzie mogą one zakładać swoje profile, by klienci mogli je komentować, znajdziemy również podobne opinie panów, którzy zapewniają, że dana kobieta da każdemu idealny seks.


Czy zatem istnieje jakaś recepta na idealny stosunek?Najpierw należy się zastanowić, co to właściwie jest idealny stosunek? W tym przypadku wyobrażeń idealnego seksu jest pewnie tyle, ile osób, jednak idealny dla każdego może znaczyć coś innego. Idealny bowiem spełnia czyjeś wszystkie oczekiwania, a te, jak gusta mogą być skrajnie różne.


Pytając Anetę, autorkę anonsów erotycznych, o to, jak wygląda idealny seks, dostaliśmy odpowiedź, że idealny stosunek to taki, po którym oby dwie strony są tak samo zadowolone.
Jak Aneta wyobraża sobie jej idealny stosunek? Na to pytanie dziewczyna bez zastanowienia odpowiada, że idealny seks dla niej, to taki, gdzie nie musi robić niczego, na co nie ma akurat ochoty, a facet dba o to, aby była maksymalnie usatysfakcjonowana.


Czy takie samo zdanie na temat idealnego stosunku mają mężczyźni? Niekoniecznie. Wielu z nich twierdzi, że idealny seks to taki, podczas którego kobieta spełnia ich wszystkie zachcianki, a oni nie muszą wykazywać zupełnie żadnej inicjatywy.
Większość mężczyzn jednak twierdzi, że idealny seks to nie tylko taki, który sprawia mu przyjemność, ale i jest satysfakcjonujący dla kobiety. Są nawet panowie i wbrew pozorom ich procent jest całkiem spory, którzy mówią, że seks, w którym tylko oni mają orgazm, a kobieta nie, nie zadowala ich w pełni.


Przeglądając ogłoszenia erotyczne kobiet, za pomocą formularza kontaktowego zapytaliśmy dziewczyn, czy mają jakąś receptę na idealny stosunek.
Większość z nich twierdzi, że statystyczny pan, któremu świadczą usługi, nie potrzebuje wiele do szczęścia, odrobina gry wstępnej, seks oralny w pakiecie i do finału już całkiem blisko. Inaczej wygląda to w przypadku naprawdę wymagających klientów, prawdziwych koneserów łóżkowych przygód, taki stanowi dla dziewczyny ogłaszającej się przez anonse towarzyskie, prawdziwe wyzwanie.

Dlaczego? Jest dużo bardziej wymagający, poznał smak wielu ciał, wie, co to dobry oral i seks analny, aby zrobić na nim wrażenie, trzeba nieco więcej. Głębokie gardło? Pocałunek singapurski? Wytrawny seks po hiszpańsku?
O ile tak zwany hiszpan nie stanowi żadnego problemu dla kobiet, to głębokie gardło i pocałunek singapurski są znakiem rozpoznawczym prawdziwych mistrzyń seksu.


Jak zatem powinien wyglądać ten idealny stosunek, po którym ona i on będą maksymalnie usatysfakcjonowani? Zapytaliśmy o to Anetę, kilka innych autorek anonsów erotycznych i kilku przedstawicieli płci męskiej. Na podstawie ich odpowiedzi można wywnioskować, że idealny seks w oczach kobiet i mężczyzn wygląda podobnie.


Nie ma za dużego znaczenia miejsce, gdzie się kochamy, dla jednych jest to sypialnia, dla innych dywan w salonie, jeszcze inni wolą ukryty zakamarek miejsca publicznego, jednak istotna jest osoba, z którą uprawiamy seks. Partner uniesień musi być dla nas atrakcyjny, pod różnym względem.
Istotnym elementem jest gra wstępna, podczas której można powoli budować napięcie i rozgrzewać się nawzajem.

Ciekawym sposobem na grę wstępną jest wspólna kąpiel albo masaż, które rozgrzeją ciało i pobudzą krążenie, tak, aby nasze receptory były jeszcze bardziej podatne na bodźce zewnętrzne. Idealny seks to taki w pozycji klasycznej albo na jeźdźca, czy też taki, w którym zmieniamy pozycje, by dostarczyć sobie jak najwięcej wrażeń. W tej kwestii do głosu dochodzą indywidualne upodobania, zależy, czy jesteśmy głodni wrażeń, czy też szukamy bliskości, wolimy dominować, czy jesteśmy ulegli itd.
Niezależnie od tego, jaki scenariusz będzie miał cały miłosny akt, wszyscy są zgodni co do jednego, idealny seks zawsze kończy się orgazmem.