Wybierz miasto:


Kategoria: Ona

Anons Erotyczny - jak go skutecznie napisać?

Jak napisać przyciągający uwagę anons erotyczny?


W sieci znajdziemy setki tysięcy ogłoszeń erotycznych, ogłaszają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni, z całego kraju, jedne ogłoszenia są bardziej subtelne, inne od pierwszego zdania informują, kto, co i za ile. Zastanawiasz się jak napisać anons erotyczny, aby przyciągał osoby, których szukasz? Zapraszamy do naszego krótkiego poradnika.

Anons anonsowi nierówny i to jak masz pisać, jest uzależnione od kilku czynników, po pierwsze i zresztą najważniejsze jest to, do kogo kierujesz ogłoszenie, czy do kobiet, czy do mężczyzn. Panie i panowie reagują na zupełnie inne bodźce i to, co przykuje uwagę mężczyzny, może skutecznie odwieść kobietę od kliknięcia twojego linku. Drugim istotnym elementem, który musisz wziąć pod uwagę przy pisaniu ogłoszenia erotycznego, jest to, czy oferujesz płatny seks, czy też po prostu szukasz osoby do wspólnych uniesień i tylko tyle od niej oczekujesz.


Ogłoszenia erotyczne kobietKiedy jesteś kobietą i szukasz mężczyzn, pamiętaj, że twoje ogłoszenie powinno być w miarę zwięzłe i konkretne, a nadmierne rozpisywanie się nie ma sensu. Aby zachęcić mężczyznę do kontaktu z tobą, użyj słów takich jak atrakcyjna, seksowna, zgrabna, szczupła lub zadbana, one nie określają konkretnie, jak wyglądasz, ale wskazują na miłą aparycję, a ta jak wiadomo jest atutem. Nie warto wysilać się na nadmierne używanie określeń takich jak przebojowa, czy gotowa na wszystko, no, chyba że jest to prawda. W większości przypadków napisz po prostu, jaka jesteś, nie koloryzuj i nie naciągaj rzeczywistości, możesz napisać kilka słów o twoich preferencjach, czyli jakiego partnera szukasz i co możesz zaoferować ze swojej strony.

Napisz, czy interesuje cię tylko seks, czy też chcesz z kimś czasem spędzić czas również w inny sposób. Wbrew pozorom mężczyźni nie są seks maszynkami, nastawionymi na sam stosunek, ale w większości przypadków też oczekują nieco głębszej relacji niż sam seks. Kiedy szukasz seks randek, warto zaznaczyć, czy dysponujesz miejscem, w którym możecie się spotykać, czy też nie.

Kiedy twoje preferencje seksualne są nietypowe, napisz o tym, po prostu, w końcu szukasz kogoś, kto lubi podobne rzeczy i na pewno nie masz ochoty na tłumaczenie komuś, że oczekujesz czegoś innego. Jeżeli z góry określisz, że np. szukasz kogoś do zabaw w klimacie BDSM, twoje ogłoszenie ominą ludzie, którzy nie lubią takich klimatów, a odpowiedzą na ogłoszenie osoby o podobnych gustach, przez co z góry będziesz wiedziała, na czym stoicie i nie będziesz się później krępować.

Jeżeli ogłaszasz się, ponieważ oferujesz płatny seks, wspomnij o tym w anonsie erotycznym, możesz napisać, że w standardzie jest klasyczny seks, a seks oralny, czy analny za dopłatą. Możesz oczywiście po prostu napisać ceny za usługi, jednak jeżeli podasz wszystko z góry, połowa osób może się z tobą nie skontaktować. Kiedy twoje ogłoszenie jest ciekawe, a nigdzie nie jest napisane , ile kosztują oferowane przez ciebie atrakcje, z pewnością zainteresowani panowie, skontaktują się z tobą, aby się tego dowiedzieć.

W przypadku ogłoszeń erotycznych kobiet zajmujących się seksem za pieniądze warto konkretnie określić, co oferujesz, a czego nie i zaznaczyć, czego oczekujesz od klientów. W tym wypadku układ jest prosty i nie warto owijać w bawełnę. Kiedy nie masz ochoty na kontakt z panami po alkoholu lub innych używkach, napisz o tym. O tym, że facet powinien być czysty i dbać o higienę też warto napisać, bo wbrew pozorom, nie dla każdego jest to oczywiste. Jeżeli wiek klienta jest dla Ciebie ważny, określ górną i dolną granicę wieku mężczyzn, z jakimi chcesz się spotykać. Aby ułatwić sobie życie, napisz też o sposobie kontaktu z tobą, określ czy odpowiadasz na wiadomości tekstowe, czy nie i czy odbierasz połączenia z numerów zastrzeżonych. W ogłoszeniu erotycznym warto zaznaczyć, że jesteś dyskretna i dbasz o komfort twoich klientów, ponieważ mężczyźni korzystający z seks usług zazwyczaj nie lubią się tym chwalić.


Ogłoszenia erotyczne mężczyznO ile w przypadku kobiety ogłaszającej się: „Atrakcyjna brunetka szuka partnera do seksu”, reakcja mężczyzn będzie duża, to kiedy w ten sam sposób ogłosi się mężczyzna, odzew będzie niewielki. Kobiety są nieco bardziej skomplikowane od mężczyzn i o ile w przypadku panów, prosty komunikat się sprawdza, to w przypadku kobiet, mężczyzna musi je swoim ogłoszeniem zainteresować. Jeżeli szukasz partnerki na seks randki, napisz, co jesteś w stanie zaoferować, kobiety cenią czułość, to, ile czasu się im poświęca i w jaki sposób ktoś to robi. Panie mają dużo większe pole manewru, ponieważ jest im trochę łatwiej znaleźć partnera do seksu niż mężczyźnie partnerkę, zatem w twoim ogłoszeniu erotycznym musisz wskazać na korzyści płynące ze znajomości z tobą, musisz przekonać kobietę, dlaczego to ciebie powinna wybrać.

Nie obiecuj złotych gór, nawet jak jesteś wyśmienitym kochankiem, nie pisz tego w ten sposób, ponieważ takie ogłoszenie zignoruje większość kobiet. Mężczyźni przesadnie pewni siebie są źle odbierani przez kobiety, często panie uznają ich za chwalipiętów i cwaniaczków, a rzadko kiedy biorą zapewnienie o super umiejętnościach w łóżku na serio. W skutecznym ogłoszeniu erotycznym kierowanym do kobiet, 1/3 tekstu powinna dotyczyć ciebie, a 2/3 odbiorczyni ogłoszenia. Napisz kilka słów o sobie, jaki jesteś, opisz pokrótce swój wygląd i zainteresowania, a potem skup się na opisaniu partnerki, jakiej szukasz i tego, co możesz jej zaoferować, tylko nie przesadzaj, kobiety szybko wyłapią opowiadanie bajek i zignorują twoje ogłoszenie.

W ogłoszeniu warto określić też to, w jakim wieku kobiet poszukujesz, jeżeli jest to dla ciebie istotne, skąd będzie potencjalna partnerka, zaznacz w anonsie, też, że szukasz osoby z konkretnego miasta lub jego okolicy, jak wiadomo im bliżej, tym wygodniej.

Kiedy oferujesz paniom płatny seks, twoje ogłoszenie powinno być konkretne. W anonsie erotycznym warto wspomnieć, że jesteś zadbany i dyskretny. Kobiety nie oczekują od mężczyzn wyglądu Ryana Goslinga, chociaż ten przeszkodą by nie był, ale konieczne jest, żebyś dbał o higienę. W ogłoszeniu napisz, co oferujesz, możesz podać ceny, ale nie musisz, określ też, czy dysponujesz miejscem na spotkania lub, czy jest możliwość, żebyś dojechał do klientki. W anonsie erotycznym napisz o zasadach kontaktu, czyli w jakich godzinach można się z tobą skontaktować i w jaki sposób, czy odpowiadasz na wiadomości, czy tylko odbierasz telefony.

Poza napisaniem, co oferujesz, możesz zaznaczyć, na co się nie godzisz, lub jakie usługi wymagają dodatkowej opłaty. Warto dodać też, że stałe klientki mają u ciebie jakieś bonusy, to skłoni kobietę, aby do ciebie wróciła, ponieważ, kiedy będzie widziała korzyść, jaka płynie z lojalności, na pewno będzie o tobie pamiętać.

Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, szukasz przygody czy też oferujesz doznania za pieniądze, pamiętaj o tym, że twoje ogłoszenie towarzyskie powinno zwracać uwagę i wyłaniać się na tle tysięcy innych. Musisz napisać je w taki sposób, aby już od pierwszych słów zaciekawiło potencjalnych odbiorców.